Korona nás ani v tomto roce nezastavila!

Zahradní altán Kalifornie

Ne vždy jdou věci podle plánů a ne vždy je všechno tak, jak bychom si představovali. Tento rok byl toho ukázkou. Přinesl s sebou náročné situace, kterým jsme se všichni museli přizpůsobovat. V těžkých momentech je však důležité nezoufá a zaměřit se na ty příjemné stránky.

Tento rok, i navzdory všem jeho událostem, nám přinesl i něco příjemné. Byli to právě spokojeny odezvy od vás – našich zákazníků. Jsme rádi, že jsme vám i letos mohli být nápomocni při realizaci vašich zahradních staveb. Zároveň věříme, že jsme vám prostřednictvím našich článků přinesly mnoho užitečných informací.

Jaké zahradní sny se nám letos podařilo splnit? Viz spolu s námi na úspěšné realizace zahradních staveb u našich zákazníků. Kdo ví, možná v nich najdete i tu svoji. ☺ Pokud nad zahradní chatkou, altánem či domečkem teprve přemýšlíte a byli byste rádi, kdyby se stala součástí vaší zahrady, možná vás bude zajímat, co všechno potřebujete vědet, když kupujute zahradní chatku.

A teď již zmíněné realizace vašich zahradních království.

Zahradní domek Beskydek

Zahradní domek Beskydek

Zahradní domek Beskydek je jako stvořený pro všechny zahradních “kutily”. Je spolehlivým místem, na které můžete odkládat své zahradní nářadí a výhodou je i praktický přístřešek na dřevo, který je jeho součástí.

Zahradní domek Fenix

Zahradní domek Fenix

I tento zahradní domek Fenix si našel svého hrdého majitele. Může sloužit jako malá chatka, místo na odpočinek či dokonce i domácí kancelář. Výhodou je i terasa, kterou domek disponuje. Nabízí prostor pro odpočinek a relax v příjemném prostředí. Navíc interiér domku je prostorný a prosvětlený a umožňuje volně uspořádat podle každého nápadu.

Zahradný domek Valencia

Zahradní domek Valencia

Radost našim zákazníkům činí i tento zahradní domek Valencia. Je skvělou volbou nejen jako malá chatka, ale i chata pro hosty v zahradě či kancelář. Díky tomu, že disponuje nekomplikovanou konstrukcí, je možné vnitřní prostor bezproblémově rozdělit příčkami dle potřeb zákazníka.

Zahradní domek Montana

Zahradní domek Montana

I zahradní domek Montana se dokáže proměnit na skutečné zahradní království připravené sloužit jako oáza odpočinku či místo na setkání s blízkými. Co říkáte? Zahradní domek Montana s velkou zahradní terasou je skvělou volbou ať již jako tradiční zahradní domek nebo i jako chatka k jezeru.

Altán Columbus

Altán Columbus

Mezi nabídky zahradních altánů se svému “novému domovu” těší i jeden z altánů Columbus. Altán Columbus skvěle poslouží jako místo na odpočinek a relax na zahradě. Je vyroben ze sušeného smrkového dřeva a je možné jej oživit různými barvami s využitím široké škály impregnačních nátěrů.

Altán Kalifornia

Zahradní altán Kalifornie

Skutečnou dominantou zahrady je i tento altán Kalifornie. Vyjímá se v prostředí zahrady a vytváří tak místo ideální pro odpočinek a relax či příjemné chvíle strávené ve společnosti blízkých. Altán Kalifornie je vyroben ze sušeného borovicového dřeva a disponuje dvanácti nosnými sloupy. 

Altán Las Vegas

Altán Las Vegas

Altán Las Vegas je elegantním řešením pro každou zahradu či pozemek. Je vkusným doplňkem do zahrady a vytváří tak prostor pro vaše oblíbené zahradní aktivity. Důkazem vkusnosti a elegance je i tento altán Las Vegas realizován u našeho zákazníka. Je vyroben ze sušeného smrkového dřeva, které dokonale pasuje do přírodního prostředí.

Zahradní stavba, ať už je to chatka, altán nebo domek, vždy vnese do prostředí, ve kterém se nachází, unikátní a příjemnou atmosféru. Dřevěným charakterem zapadá do přírodního prostředí, vytváří harmonii a navozuje pocity klidu. Věříme, že i ta vaše zahradní stavba je pro vás oázou odpočinku či skvělým praktickým pomocníkem. Zahradní stavbu si můžete zvelebovat podle svých představ, ale pokud byste však hledali tip, jak si zařídit interiér zahradní stavby, můžete se podívat na náš článek o minimalisticky zařízených dřevěných stavbách.

Na závěr bychom chtěli poděkovat vám – našim zákazníkům. Velmi nás těší, že jste nám i v průběhu minulého roku projevili důvěru při realizaci vašich zahradních staveb, zvelebování vaší zahrádky či uskutečňování zahradních projektů s využitím našich rad a tipů. Víme, že zahradní chatku, domek či altán nestavíte každý den. Většinou je to jen jednou za život, a proto se snažíme do toho, co děláme, vložit srdce a splnit vám tak vaše představy přesně do puntíku či vás inspirovat.

Vážíme si vaši důvěru během uplynulého roku a do toho nového vám přejeme jen to dobré. Věřme společně, že nový rok bude o něco lepší, než rok 2020. My se budeme nadále věnovat plnění vašich přání a nezapomeneme ani na rady, nápady či tipy v našich pravidelných blozích. Vše dobré do nového roku! ☺

doprava zdarma

zdarma pro vybrané produkty

doprava zdarma

3 roční záruka

doprava zdarma

Impregnát zdarma