Články

Dřevěná garáž (nejen) pro vaše auto

moderní dřevěná garáž

Přemýšlíte nad tím, že byste si rádi na zahradě vytvořili místo, na kterém můžete bezpečně parkovat své vozidlo? Dřevěná garáž či přístřešek na auto jsou stále častějšími součástmi zahrad, protože s sebou kromě ochrany vozidla přinášejí i mnohé jiné benefity. Proč se vyplatí mít dřevěnou garáž a jaké jsou její další možnosti využití?

Vaše vozidlo si rozhodně zaslouží kvalitní péči. A to nejen v podobě pravidelného servisu či kvalitního paliva, ale i prevence a ochrany. Dřevěná garáž či přístřešek na auto jsou dnes velmi populární řešení takové ochrany vozidla i vlastního parkování. Dřevěná garáž či přístřešek na auto může být součástí vaší zahrady ale i dvora či případně jiného pozemku, na kterém si potřebujete zajistit místo k parkování.

Spolehlivá ochrana vozidla 

Dřevěná garáž je skvělým řešením, pokud nemáte k dispozici kamennou garáž, ať už jako součást domu nebo samostatně na zahradě. Ve většině případů má taková dřevěná garáž podobu zahradního domku s velkými dvoukřídlými dveřmi, aby se zajistil bezproblémový a plynulý vstup vozidla. Zároveň, dřevěná garáž představuje plnohodnotnou ochranu vozidla. Nejenže poskytuje místo k parkování, ale chrání vozidlo před nepříznivým počasím, silným deštěm, krupobitím, mrazem, sněhem, ale i silným sluncem a horkem. V zimě se tak vyhnete zamrzlým oknům, které byste museli oškrabávat či sněhové přikrývce a v létě zas nebudete muset sedat do rozpáleného auta. Velmi velkou výhodou takové dřevěné garáže je i to, že vaše vozidlo ochrání před poškozením cizími osobami či jeho odcizením.

dřevěná garáž

Dejte si záležet na výběru

Při výběru dřevěné garáže byste měli především dbát na to, abyste měli na zahradě dostatek místa na její umístění. Zároveň se ujistěte, že k ní budete mít zabezpečenou přístupovou cestu. Nabídka dřevěných garáží je dnes skutečně široká. Důležitá věc, na kterou byste při výběru dřevěné garáže neměli zapomenout, je kvalita materiálů, z nichž je dřevěná garáž vyrobena. V naší nabídce naleznete dřevěné stavby vyráběny z kvalitního smrkového a borovicového dřeva ze sibiřských a skandinávských oblastí. Hustota tohoto dřeva je mnohem vyšší než hustota tuzemského smrku, a tak je vyšší i jeho odolnost a trvanlivost. Dřevěné garáže z naší nabídky jsou vyrobeny tak, aby zajistily dokonalou ochranu vašemu vozidlu. Vybírat si můžete z jedno ale i dvoumístných dřevěných garáží

Přístřešek na auto jako jednodušší a ekonomičtější řešení

Jednodušší i ekonomičtější alternativou ochrany vašeho vozidla je přístřešek na auto. Ten poskytne prostor na parkování vašeho vozidla kdekoliv ho postavíte. Samozřejmě, ani v tomto případě nelze zapomínat na příjezdovou cestu a správné umístění přístřešku, abyste k němu měli bezproblémový přístup. Většinou se přístřešek umisťuje v blízkosti příjezdové cesty. Přístřešek na auto zároveň poskytuje ochranu vozidla před deštěm, krupobitím, silným sluncem ale i sněhem. V poslední době je tento typ parkování vozidla stále více oblíbený, přičemž může být přístřešek na auto součástí domu nebo je řešen samostatně na pozemku. Přístřešek na auto může mít podobu zastřešené pergoly či jednoduchého zahradního altánku. Samozřejmě, přístřešek na auto neposkytuje možnost uzamčení vozidla. Pokud však máte chráněný pozemek, je skvělým řešením, kterým vytvoříte skvělé místo k parkování pro vaše vozidlo. Stejně jako u dřevěných garážích, i přístřešek na auto by měl být vyroben z kvalitních materiálů, které vám zaručí jeho odolnost a dlouhou trvanlivost. Tak si budete moci být jisti, že vaše vozidlo bude skutečně a kvalitně chráněné.

dřevěný přístřešek vedle domu

Realizace a montáž

Pokud přemýšlíte nad tím, že byste na zahradě či dvorku chtěli mít i vy ať dřevěnou garáž nebo přístřešek na auto, pravděpodobně vás bude zajímat, jak samotná realizace a montáž probíhá a co všechno k ní budete potřebovat. Před samotným dovozem a montáží garáže či přístřešku je třeba, abyste připravili podkladovou plochu. Následně na to se náš tým postará o montáž vámi vybrané zahradní stavby. V našem dalším článku si můžete si přečíst jak probíhá samotná montáž a jak připravit podkladovou plochu.

Přírodní materiály a všestranné využití

Dřevěná garáž může být kromě praktického pomocníka při ochraně vašeho vozidla zároveň i doplňkem do vaší zahrady, které bude dodávat na příjemné atmosféře a harmonií. Přírodní materiály, ze kterých je dřevěná garáž vyrobena, se dokonale hodí do prostředí zahrady a v mnoha případech ji pěkně ozvláštňují. Kromě toho, její další výhodou je, že ji můžete využívat nejen na parkování vozidla, ale i na uskladnění kol, dětských sedaček, lyží či zahradního nářadí. Dřevěnou garáž či přístřešek na auto však můžete využít i jako zahradní domek či zahradní altán v případě rodinných oslav či letních grilovaček. Kromě toho, přístřešek či dřevěná garáž vám mohou posloužit i jako úkryt před nepříznivým počasím během zahradních prací či na uskladnění sazeniček. Zároveň se dřevěná garáž dá využít i jako zahradní domek či zahradní chatka.

Pokud hledáte spolehlivé a kvalitní řešení ochrany vašeho vozidla, dřevěná garáž či přístřešek na auto jsou vhodnou volbou. Zajistí parkovací místo, ale také ochranu vozidla před poškozením, ať už vlivem počasí nebo cizím zaviněním. Při výběru své dřevěné garáže či přístřešku pro auto se zaměřte na kvalitu, abyste svému vozidlu mohli zajistit dlouhodobou, kvalitní a spolehlivou ochranu.

magazín další doporučeno

Radost z nákupu Další důvody
proč si vybrat nás

  • 3 letá záruka v ceně každého produktu
  • Ke každému produktu impregnat zdarma
  • Doprava zdarma na vybrané výrobky
  • Za každý prodaný produkt vysadíme 10 stromků
Záhradný Domček Pula

Velmi vyzdvihuji způsob komunikace. Rychlé reakce, vstřícnost, informování zákazníka o všem. Chlapi-montážníci byli milí, vstřícní, slušní. Super! Hodně zdaru Vám přeji!

Ján L

Skvělá komunikace, poradenství, rychlé jednání s firmou a výsledkem je nadherný altán, se kterým jsem nesmírně spokojená. Děkuji a MůjAltan vřele doporučuji!

Terézia Šoltésová, Rokycany

Výborná robota, velmi slušná trojice pracovníků a za 8 hodin byla tato chatka postavena. Jednoznačně nás překvapili vysokou úrovní své práce. Doporučujeme!

Zuzana a Maroš Oravcoví, Košice

Naše škola využila služeb firmy Můj Altán a musíme ji pochválit za kvalitně odvedenou práci. Žáci a učitelé mohou altán využívat bez obav o své zdraví. Děkujeme a vřele doporučujeme dalším zájemcům ☺

Mgr. Daniela Ďurkovská, Bratislava Riaditeľka ZŠ Sokolíkova

Výborná komunikace při objednávce. S montáží jsme byli spokojeni, cena odpovídá kvalitě. Domeček splnil naše očekávání, určitě doporučuji ostatním.

Peter Sirotnak, Veľký Šariš

Profesionální přístup, rychlá odpověď, dobré služby, zboží splnilo očekávání na 100%. Doporučuji.

Matúš Hovanec, Dovalovo

Zahradní altán byl již delší dobu naším snem, proto jsme velmi spokojeni s kvalitou, termínem dodání a montáží od této společnosti. Velice děkujeme za kvalitně provedenou práci

Michal Lacko, Stará Kremnička

Maximální spokojenost s komunikací. Vybavení a termín dodání byl dokonce kratší, než bylo dohodnuto a úplně top byla práce dvou chlapů na stavbě samotného domku - z naší strany naprostá spokojenost. Děkujeme!

Adela Birova, Choča

Byl jsem velmi spokojen s přístupem i s prací pracovníků přímo při stavbě domku. S domečkem jsme také velmi spokojeni, naprosto splňuje naše představy. Díky.

Ján Gonda, Levice