Články

Z výběru za rok 2019: Tento rok byl plný krásných staveb

zahradní altán Arizona

Rok 2019 znamenal pro každého něco jiného. Pro nás se nesl ve znamení realizace zahradních staveb, plnění tužeb našich zákazníků, a zejména jejich spokojenosti, z čehož se velmi těšíme. Konec roku je už pomalu tady a s ním přichází i rekapitulace toho, co se nám za uplynulých 12 měsíců podařilo. Těší nás radost našich zákazníků, kteří se nyní již těší ze svých zahradních domků, altánů či chatek. Podívejme se společně na to, jaký byl rok 2019 ve znamení zahradních staveb.

V tomto článku se spolu s námi můžete podívat na několik zahradních staveb, které jsme během uplynulého roku realizovali u našich zákazníků. Kromě toho, vybíráme i reakce našich spokojených zákazníků. Velmi nás těší, že jsme mohli zajistit realizaci, ať zahradních domků, altánů nebo chatek a tak přispět ke zkvalitnění vašeho času stráveného při zahradničení či odpočinku.

Zahradní altán Arizona

Zahradní altán Arizona je velmi oblíbeným produktem z naší nabídky. Je vhodný stejně jako do zahrady, tak i k jezírku či do rekreační oblasti. Nabízí místo k odpočinku a relaxaci, ale i prostor na drobné zahrádkářské práce. Kromě toho, tento altán je velmi oblíbený zejména tím, že disponuje místem k sezení, jeho součástí je stůl a 5 lavic, a tak se stává skvělým místem i pro zahradní párty či oslavy s rodinou nebo přáteli. Zahradní altán Arizona je vyroben ze sušeného borovicového dřeva, které se vyznačuje vysokou kvalitou, a tak altán Arizona zaručuje dokonalou bezpečnost v každém počasí. Altán má také kvalitní střešní krytinu – lepenkový finský šindel.

Velmi nás těší, že zahradní altán Arizona již takto slouží u vás doma.

zahradní altán Arizona

Zahradní domek Vihorlat

V naší nabídce zahradních staveb najdete zahradní domky v různých provedeních, velikostech či tvarech. Jedním takovým zahradním domkem, který dnes již spolehlivě slouží u vás doma, je i zahradní domek Vihorlat. Tento zahradní domek je primárně určen na nářadí, proto potěší každého správného zahrádkáře či mistra. Je vyroben ze sušeného borovicového dřeva a disponuje čtyřspádovou střechou. Zahradní domek Vihorlat disponuje hranolovou konstrukcí, která umožňuje jeho dostatečné zateplení z vnitřní strany. Tak ho lze využívat i během zimy.

Takhle těší zahradní domek Vihorlat naše zákazníky. Vaše radost je zároveň naší radostí z dobře vykonané práce, ale především zejména vaší spokojenosti.

zahradní domek Vihorlat

Zahradní domek Granada

Z nabídky zahradních domků vás těší také i zahradní domek Granada. Tento zahradní domek se dokonale hodí nejen jako zahradní domek pro hosty v pohodlí zahrady, ale i jako zahradní chatka v rekreační či zahrádkářské oblasti. Domek disponuje zastavěnou a otevřenou plochou pod terasou, což z něj činí velmi univerzální místo, na kterém můžete trávit svůj volný čas. Zahradní domek Granada sestává z jedné místnosti a kryté terasy. Na terasu se dokonale hodí sestava zahradního nábytku a tak umožňuje příjemné posezení.

Takto těší zahradní domek Granada vás, naše zákazníky.

Zahradní domek Granada
recenze na zahradní domek Granada

Zahradní altán Miami

Nového majitele má už i zahradní altán Miami. Je dokonalou zahradní stavbou, která se hodí do každé moderní zahrady. Tento altán je vyroben ze sušeného borovicového dřeva vysoké kvality, čímž je zajištěna jeho odolnost a dlouhodobá životnost. Na ochranu altánku před škůdci si zákazníci mohou vybírat z barevné škály impregnovaných ochranných, vodě odolných nátěrů. Takový zahradní altán dokonale poslouží jako místo na relax či setkání s rodinou a přáteli.

zahradní altán Miami

Zahradní domek, altán či chata jsou stále častěji oblíbenými zahradními stavbami. Mají různorodé využití, ať už k odpočinku a rekreaci, uskladnění zahradního nářadí, zahradnické práce či rodinné setkání nebo oslavy s přáteli. Zahradní stavby jsou mnohdy dominantou zahrad či dvorů, jakýmsi zahradním královstvím. Velmi nás těší, že si své zahradní království realizujete s naší pomocí a službami. Přejeme vám do následujícího roku plno úspěchů a radosti a kvalitního času stráveného s vašimi blízkými ve vašich zahradních domcích, altáncích či chatkách!

magazín další doporučeno

Radost z nákupu Další důvody
proč si vybrat nás

  • 3 letá záruka v ceně každého produktu
  • Ke každému produktu impregnat zdarma
  • Doprava zdarma na vybrané výrobky
  • Za každý prodaný produkt vysadíme 10 stromků
Záhradný Domček Pula

Velmi vyzdvihuji způsob komunikace. Rychlé reakce, vstřícnost, informování zákazníka o všem. Chlapi-montážníci byli milí, vstřícní, slušní. Super! Hodně zdaru Vám přeji!

Ján L

Skvělá komunikace, poradenství, rychlé jednání s firmou a výsledkem je nadherný altán, se kterým jsem nesmírně spokojená. Děkuji a MůjAltan vřele doporučuji!

Terézia Šoltésová, Rokycany

Výborná robota, velmi slušná trojice pracovníků a za 8 hodin byla tato chatka postavena. Jednoznačně nás překvapili vysokou úrovní své práce. Doporučujeme!

Zuzana a Maroš Oravcoví, Košice

Naše škola využila služeb firmy Můj Altán a musíme ji pochválit za kvalitně odvedenou práci. Žáci a učitelé mohou altán využívat bez obav o své zdraví. Děkujeme a vřele doporučujeme dalším zájemcům ☺

Mgr. Daniela Ďurkovská, Bratislava Riaditeľka ZŠ Sokolíkova

Výborná komunikace při objednávce. S montáží jsme byli spokojeni, cena odpovídá kvalitě. Domeček splnil naše očekávání, určitě doporučuji ostatním.

Peter Sirotnak, Veľký Šariš

Profesionální přístup, rychlá odpověď, dobré služby, zboží splnilo očekávání na 100%. Doporučuji.

Matúš Hovanec, Dovalovo

Zahradní altán byl již delší dobu naším snem, proto jsme velmi spokojeni s kvalitou, termínem dodání a montáží od této společnosti. Velice děkujeme za kvalitně provedenou práci

Michal Lacko, Stará Kremnička

Maximální spokojenost s komunikací. Vybavení a termín dodání byl dokonce kratší, než bylo dohodnuto a úplně top byla práce dvou chlapů na stavbě samotného domku - z naší strany naprostá spokojenost. Děkujeme!

Adela Birova, Choča

Byl jsem velmi spokojen s přístupem i s prací pracovníků přímo při stavbě domku. S domečkem jsme také velmi spokojeni, naprosto splňuje naše představy. Díky.

Ján Gonda, Levice