Články

Chatka nebo altán na Vánoce? Proč ne!

rozsvícený vánoční altán

7 důvodů, proč je (i) altán dobrý tip na dárek.

Máte doma zahrádku nebo pozemek a přemýšlíte, že by se vám hodil prostor navíc? Ať už jako místo pro relaxaci a odpočinek nebo jako pomocník při zahradničení, zahradní altán či chatka je tou správnou volbou. Udělejte sobě i své rodině radost a k letošním Vánocům si zajistěte zahradní altán. Nebo můžete zahradní altán darovat vašim blízkým. Taková zahradní stavba se sebou přináší hned několik výhod. Podívejme se spolu na to, proč je zahradní altán skvělým tipem na (nejen) vánoční dárek.

Zahradní altán se stává stále častější součástí mnoha zahrad či dvorů a nabízí širokou škálu využití. Altán je zahradní stavbou, která může být otevřena či polootevřená. Zahradní altán neslouží jen na estetický účel, ale má i své praktické využití.

Pomůže při zahradních pracích

Zahradní altán je skvělým pomocníkem při zahradničení. Může vám posloužit jako místo, na kterém budete odkládat své zahradní nářadí, ale nabízí i prostor na drobné zahradnické práce, jako například přesazování nebo výrobu dekorací, ať už vánočních, velikonočních nebo dokonce halloweenských. V altánku můžete také uskladňovat i motorové nářadí, jako například sekačku či pilu. Navíc zahradní altán vám nabízí přístřeší před nepříznivým počasím, a tak se budete moci svým zahrádkářským pracím věnovat, i když bude pršet.

Odpočinek a relax

Zahradní altán nabízí ideální prostředí k odpočinku a relaxaci. V prostředí zahrady si můžete po dobře vykonané práci odpočinout. Altán můžete využít i jako místo, na kterém si vychutnáte svůj oblíbený čaj či šálek kávy při dobré knize nebo hudbě. Nebo si zacvičíte jogu.:) Zahradní altán může být vaším zahradním královstvím odpočinku, na které se budete každý den po práci těšit.

relax v altánu

Rodinné oslavy

Zahradní altán je místo jako stvořené pro rodinné oslavy, ať už u příležitosti narozenin, svátku nebo výročí. Společné chvíle s rodinou si můžete užívat stejně jako za slunečných dnů, tak i během těch dráždivějších, protože zahradní altán vám nabízí ochranu před nepříznivým počasím. Pro rodinu či blízké můžete připravit skvělé posezení v altánu a vychutnávat si tak společnost těch nejbližších. Navíc, altán si můžete pěkně vyzdobit, a to nejen v případě oslav, ale i během celého roku a užívat si tak příjemnou atmosféru.

Párty s přáteli

Pokud dostanete chuť se zabavit, můžete pozvat své přátele k vám domů. Zahradní altán vám poslouží jako skvělé místo k setkání s přáteli. Můžete v něm uspořádat párty, grilovačku nebo jen posezení. Atmosféra, kterou zahradní altán nabízí, je k nezaplacení.

Oživení a harmonie do zahrady

Zahradní altán spolu s přírodními materiály, ze kterých je vyroben, vám do vaší zahrady vnese harmonii. Dřevěné materiály dokonale zapadají do zahradního prostředí. Altán se tak stane dominantou a oživením celé zahrady. Zahradní altán dodává celé zahradě jakousi jiskru, v podstatě je jakýmsi zahradním královstvím, ve kterém si můžete užívat volné chvíle.

Altán podle vašich představ

Je zahrada i vašim královstvím, na které nadáte dopustit? Tak v tom případě si určitě dáte záležet na tom, jaký zahradní altán si vyberete, tak, aby do ní dokonale zapadl. Velkou výhodou je, že si altán můžete pořídit přesně podle vašich představ. Zahradní altán je přesně na míru přizpůsobován vašim potřebám a představám. Tak se nemusíte obávat, že by se vám altán do zahrady nehodil nebo by nesplňoval svůj účel.

Altánek jako přístřešek pro auto

Zahradní altán se často využívá i jako přístřešek pro vozidlo. Slouží jako ochrana vozidla před nepříznivým počasím a špatnými povětrnostními podmínkami, jako například před krupobitím či sněhem. Takový altán usnadňuje například zimní rána, kdy nemusíte své vozidlo čistit od sněhu.

Altán je velmi oblíbenou zahradní stavbou. Koneckonců, přináší se sebou řadu způsobů využití, a tak se stává součástí stále většího množství zahrad a dvorů. Pokud přemýšlíte, že by se zahradní altán hodil i vám, nemáte na co čekat. Můžete obdarovat sebe i svou rodinu altánem jako dárkem k blížícím se Vánocům. Nebo můžete potěšit své blízké, o kterých víte, že by se zahradní altán sešel i jim a připravit jim velké vánoční překvapení.

magazín další doporučeno

Radost z nákupu Další důvody
proč si vybrat nás

  • 3 letá záruka v ceně každého produktu
  • Ke každému produktu impregnat zdarma
  • Doprava zdarma na vybrané výrobky
  • Za každý prodaný produkt vysadíme 10 stromků
Záhradný Domček Pula

Velmi vyzdvihuji způsob komunikace. Rychlé reakce, vstřícnost, informování zákazníka o všem. Chlapi-montážníci byli milí, vstřícní, slušní. Super! Hodně zdaru Vám přeji!

Ján L

Skvělá komunikace, poradenství, rychlé jednání s firmou a výsledkem je nadherný altán, se kterým jsem nesmírně spokojená. Děkuji a MůjAltan vřele doporučuji!

Terézia Šoltésová, Rokycany

Výborná robota, velmi slušná trojice pracovníků a za 8 hodin byla tato chatka postavena. Jednoznačně nás překvapili vysokou úrovní své práce. Doporučujeme!

Zuzana a Maroš Oravcoví, Košice

Naše škola využila služeb firmy Můj Altán a musíme ji pochválit za kvalitně odvedenou práci. Žáci a učitelé mohou altán využívat bez obav o své zdraví. Děkujeme a vřele doporučujeme dalším zájemcům ☺

Mgr. Daniela Ďurkovská, Bratislava Riaditeľka ZŠ Sokolíkova

Výborná komunikace při objednávce. S montáží jsme byli spokojeni, cena odpovídá kvalitě. Domeček splnil naše očekávání, určitě doporučuji ostatním.

Peter Sirotnak, Veľký Šariš

Profesionální přístup, rychlá odpověď, dobré služby, zboží splnilo očekávání na 100%. Doporučuji.

Matúš Hovanec, Dovalovo

Zahradní altán byl již delší dobu naším snem, proto jsme velmi spokojeni s kvalitou, termínem dodání a montáží od této společnosti. Velice děkujeme za kvalitně provedenou práci

Michal Lacko, Stará Kremnička

Maximální spokojenost s komunikací. Vybavení a termín dodání byl dokonce kratší, než bylo dohodnuto a úplně top byla práce dvou chlapů na stavbě samotného domku - z naší strany naprostá spokojenost. Děkujeme!

Adela Birova, Choča

Byl jsem velmi spokojen s přístupem i s prací pracovníků přímo při stavbě domku. S domečkem jsme také velmi spokojeni, naprosto splňuje naše představy. Díky.

Ján Gonda, Levice