Články

Nejčastější otázky při koupi zahradního domku a altánku

garden family happy

Přemýšlíte nad tím, že byste chtěli oživit vaši zahradu? Napadlo vám, že skvělou investicí může být i koupě zahradního domku či altánku? Zahrada přece nemusí být jen místem, na kterém budete jen pracovat. Je krásně vypěstovat si vlastní potraviny či udržovat nádherný trávník. No, jak si však toto všechno skutečně vychutnat? Odpovědí na tuto otázku je zahradní altán či zahradní domek.

Přinášíme Vám odpovědi na nejčastější otázky, které vás mohou v souvislosti s koupí produktů napadnout.

Proč byste se měli rozhodnout pro koupi zahradního domku či altánu?

Kromě práci v zahradě je velmi důležité vědět i odpočívat. No a co je lepším odpočinkem než si vychutnávat svůj oblíbený šálek kávy ve vlastní zahradě v pohodlí vašeho vlastního zahradního domku? Samozřejmě, zahradní domky či altánky mají všestranné využití. Investice do jejich koupě a péče se vám vrátí zpět v podobě příjemného prostředí na odpočinek, relax, zábavu a množství jiných vašich oblíbených činností.

Mohu využívat zahradní altán či domek celoročně?

Zahradní domek s sebou přináší všestranné využití. Je místem, na kterém si můžete vychutnávat chvíle sami pro sebe, ale i místem, kde se může setkávat celá rodina či přátelé. Zahradní altán je jedinečným prostorem pro rodinné oslavy, posezení či grilování s přáteli. I vám se už vynořuje představa teplého letního večera stráveného v příjemné atmosféře s blízkými? Samozřejmě, letem se sezóna v altánku či zahradním domku nekončí. Během chladnějších dní vám teplo může zajistit krb, či dokonce pohár dobrého vína s přáteli. Pozorujte, jak se během podzimu mění barvy přírody kolem vás s šálkem teplého čaje v ruce. Zase v zimě je ideálním místem, na kterém si můžete doslova vyčarovat pohádkovou atmosféru. Součástí zahradního domku může být již zmíněný krb, který zajistí, že vám bude příjemně teplo. V takovém případě vám už stačí jen dobrá kniha přečtena v útulném prostředí zahradního domku.

garden cottage

Využijí zahradní domek i kutilové?

Zahradní domek je jako stvořený pro kutily. Zahradní domek je skvělým jednoduchým a zároveň elegantním řešením, které dokonale zapadne do každého typu zahrady. Kromě toho je také velmi praktickým řešením, protože nabízí prostor i na pracovní nářadí. To ocení zejména ti kutilové, kteří mají ve svých věcech rádi pořádek. Kromě nářadí jsou zahradní domky vhodným místem i na uskladňování dřeva. Vybrat si můžete z více rozměrů domků, a tak můžete přizpůsobit i dispoziční řešení toho vašeho tak, abyste byli spokojeni.

Jakou velikost zahradního domku si vybrat?

Zahradní domky a zahradní altány jsou k dispozici v téměř každé velikosti. Záleží na tom, co potřebujete a na jaký účel budete váš domek nebo altán využívat. Při dimenzování velikosti byste měli vycházet z prostoru, který momentálně potřebujete, ale myslete i do budoucna. Při výběru velikosti byste měli myslet nejen na skladový prostor, ale i na prostor pro relax, odpočinek a zábavu.

Proč si vybrat domek či altán právě od Mujaltan.cz?

Naše společnost vznikla na Slovensku a letos jsme se rozhodli expandovat i do České republiky. Na českém trhu je sice větší konkurence, ale zároveň i poptávka. Na trhu je mnoho levných možností, respektive prodejců, kteří mají jako konkurenční výhodu především cenu. My se však nesnažíme prorazit nejnižší cenou, ale vysokou kvalitou. Naše produkty jsou vyrobeny z kvalitního dřeva. Proces výroby je transparentní a najdete ho i na našem webu. Počáteční investice je tedy možno vyšší než u nejlevnějších prodejců, ale z dlouhodobého hlediska je ekonomicky výhodnější.

garden gazebo

Co když nevlastním zahradu?

Skvělou alternativou pro ty, kteří nevlastní zahradu či pozemek, je dřevěná chata. Víkendy, letní dovolené či zimní lyžovačky můžete strávit mimo domu a takovýmto způsobem si odpočinout doslova od všeho. Nebude vás lákat něco dokončovat v zahradě či případně uklízet nebo stále cosi zlepšovat. Odpočinete si v jiném prostředí, kde vás nebude rušit žádná práce navíc a vy si tak odpočinete od každodenních starostí.

Kde se dozvím více informací o zahradních domcích, altánků a chatkách?

Pokud se rozhodnete pro zahradní altán, domek či dřevěnou chatku, všechny informace vám poskytne naše společnost – MůjAltán, která garantuje nejvyšší kvalitu na trhu. Při využívání služeb této společnosti máte jistotu, že produkt, který si zakoupíte, je vyroben z kvalitního dřeva. To potvrzuje i tříletá záruka, kterou nabízí. Dřevěné chaty, altány, zahradní domky, dřevníku a domky na nářadí jsou vyrobeny ze smrkového nebo borovicového dřeva, které se vyznačují vysokou odolností v jakémkoliv počasí.

Oživte svou zahradu a vytvořte si pro sebe ale i svou rodinu a přátele místo, na kterém si můžete v klidu vychutnávat odpočinek či společné aktivity. MůjAltán vám pomůže, abyste ve svém zahradním domku, altánu či chatce cítili co nejlépe.

Pokud jste nenašli odpověď na vaši otázku, tak se podívejte na sekci Často kladených otázek na našem webu. Nebo nám zašlete dotaz na info@mujaltan.cz, případně ji nechte na našem Facebooku.

magazín další doporučeno

Radost z nákupu Další důvody
proč si vybrat nás

  • 3 letá záruka v ceně každého produktu
  • Ke každému produktu impregnat zdarma
  • Doprava zdarma na vybrané výrobky
  • Za každý prodaný produkt vysadíme 10 stromků
Záhradný Domček Pula

Velmi vyzdvihuji způsob komunikace. Rychlé reakce, vstřícnost, informování zákazníka o všem. Chlapi-montážníci byli milí, vstřícní, slušní. Super! Hodně zdaru Vám přeji!

Ján L

Skvělá komunikace, poradenství, rychlé jednání s firmou a výsledkem je nadherný altán, se kterým jsem nesmírně spokojená. Děkuji a MůjAltan vřele doporučuji!

Terézia Šoltésová, Rokycany

Výborná robota, velmi slušná trojice pracovníků a za 8 hodin byla tato chatka postavena. Jednoznačně nás překvapili vysokou úrovní své práce. Doporučujeme!

Zuzana a Maroš Oravcoví, Košice

Naše škola využila služeb firmy Můj Altán a musíme ji pochválit za kvalitně odvedenou práci. Žáci a učitelé mohou altán využívat bez obav o své zdraví. Děkujeme a vřele doporučujeme dalším zájemcům ☺

Mgr. Daniela Ďurkovská, Bratislava Riaditeľka ZŠ Sokolíkova

Výborná komunikace při objednávce. S montáží jsme byli spokojeni, cena odpovídá kvalitě. Domeček splnil naše očekávání, určitě doporučuji ostatním.

Peter Sirotnak, Veľký Šariš

Profesionální přístup, rychlá odpověď, dobré služby, zboží splnilo očekávání na 100%. Doporučuji.

Matúš Hovanec, Dovalovo

Zahradní altán byl již delší dobu naším snem, proto jsme velmi spokojeni s kvalitou, termínem dodání a montáží od této společnosti. Velice děkujeme za kvalitně provedenou práci

Michal Lacko, Stará Kremnička

Maximální spokojenost s komunikací. Vybavení a termín dodání byl dokonce kratší, než bylo dohodnuto a úplně top byla práce dvou chlapů na stavbě samotného domku - z naší strany naprostá spokojenost. Děkujeme!

Adela Birova, Choča

Byl jsem velmi spokojen s přístupem i s prací pracovníků přímo při stavbě domku. S domečkem jsme také velmi spokojeni, naprosto splňuje naše představy. Díky.

Ján Gonda, Levice