Články

Dovolená na stromě? Proč ne!

chata na dřevěných sloupech

Dovolená je nejen o relaxaci a odpočinku, ale i nabírání nové životní energie. Můžete během ní zažít množství tradičních i netradičních okamžiků. Máte chuť na změnu a rádi byste vyměnili klasickou dovolenou za cosi více dobrodružné? Proč nevyzkoušet dovolenou na stromě! Tedy ne úplně přímo na stromě, ale v domku na stromě. Spojíte tak dokonalý odpočinek a dobrodružství do jednoho a nezapomenutelný zážitek je na světě.

Kde můžete nabrat novou energii lépe, než v tichém prostředí v obklopení krásné přírody? Domy na stromech jsou stále více populárním druhem ubytování, které si oblíbí lidé všech věkových skupin. Ať už si chcete odpočinout od rušných dní ve městě nebo hledáte prostor k seberealizaci, meditaci či toužíte po romantickém výletě s partnerem, domeček na stromě může být tím pravým řešením. Navíc taková dovolená na stromě je skvělým způsobem jak zažít skutečnou a autentickou přírodu na vlastní kůži.

Když se řekne slovo dovolená, mnoho z nás si představí moře, slunce a pláž. Avšak dovolená jako taková může mít mnoho podob. Plnohodnotný odpočinek můžete zažít i doma v Čechách a nemusíte za ním ani hodně cestovat. Zažijte autentické přírodní dobrodružství během vaší dovolené na stromě. Česká příroda nabízí množství nádherných míst, na kterých můžete vypnout od každodenních starostí. Podívejme se spolu na několik domů na stromě, které nabízejí autentické ubytování v krásném prostředí české přírody.

Stromhouse

dom na stromě s terasou
Zdroj: stromhouse.cz

Nedaleko hlavního města v malebné osadě Pyskočely najdete krásné ubytování v korunách stromů. Stromhouse nabízí výhled na Národní přírodní rezervaci ve Studené na levém údolní svahu řeky Sázavy. Stromhouse poskytuje ubytování pro 2 osoby a 2 přistýlky navíc. Ubytování v tomto domku na stromě zaručuje autentický návrat k přírodě bez připojení k elektrické síti a vody. V domku najdete k dispozici lampičky, vařič a pitnou vodu a můžete si užít přírodní sprchu přímo pod domečkem. Zkrátka nebudou ani milovníci romantiky. Na terase domku si můžete vychutnávat večery při víně či grilovat si gurmánské speciality od místních farmářů. Každé ráno si můžete vychutnat snídani, které si sami vytáhnete připravené v piknikovém koši.

Více informací o Stromhouse a možnosti rezervace.

Tree House na třech dubech

dom na stromě
Zdroj: http://www.green-valley.cz/tree-house/stromovy-dum

Postaven v korunách stromů resortu Green Valley, Tree House na třech dubech nabízí unikátní způsob ubytování s výhledem na okolní přírodu. Ubytovat se v něm můžete během teplých měsíců, nezáleží na tom, zda přicházíte jako zamilovaný pár, rodina s dětmi nebo skupinka přátel. Sezóna začíná v dubnu a končí v poslední zářijový den. Tree house je umístěn 9 metrů nad zemí a poskytuje neobyčejné a dobrodružné ubytování. Hosté mají k dispozici venkovní posezení na terase, deky, svíčky, hrnky a sklenice. Domek není připojen k elektrické síti a vodě, a tak se pobytem na tomto místě budete moci navrátit k přírodě a zažít autentické chvíle. Využít však můžete toalety a sprchy v nedalekém dřevěném domku.

Více informací o Tree House na třech dubech a možnosti rezervace.

Tree House Ostružno

chata v lese Ostružno Cipísek

Rekreační areál Ostružno má k dispozici tři domky na stromě, které nabízejí ubytování v příjemnou prostředí plném zajímavých atrakcí a možností rekreace. Domky na stromě jsou vhodné jako ubytování nejen pro milovníky romantiky, ale jako dobrodružné duše, které by chtěli zažít něco netradičního. Vybrat si můžete ze tří domků na stromě, a to Rumcajs, Manka a Cipísek. Každý z domků nabízí ubytování pro 4 osoby a každý z nich je specifický něčím jiným. Společné mají to, že nabízejí dokonalý relax v příjemném prostředí přírody.

Více informací o Tree House Ostružno a možnosti rezervace.

Tip navíc

Mnohokrát je to i únavné cestování, které nás odrazuje od toho, abychom se vybrali na dovolenou či za odpočinkem někam mimo domov. Nicméně, co byste řekli na to, že jet na dovolenou můžete i přímo doma, například rovnou na zahradě? Za dovolenou a odpočinkem nemusíte vůbec nikam cestovat. Rádi byste si vychutnali dokonalý odpočinek přímo doma? Vychutnejte si pobyt na zahradě a odpočiňte si naplno. K dokonalému odpočinku a relaxu vám může pomoci i zahradní altán či zahradní chatka, které nabízejí útulné místo vašich volnočasové aktivity. Kromě toho, zahradní chatka se může proměnit i na domácí soukromé wellness. Co je lepší než vychutnávat si benefity stejně jako ve wellness centru přímo doma na zahradě, kde vás nebude nikdo a nic rušit? Přečtěte si, jak můžete mít domácí wellness v zahradě ještě tento rok a vychutnejte si dovolenou doma.

Dopřejte si odpočinek a relax, ať už se rozhodnete pro dobrodružné ubytování na stromě nebo rekreaci přímo doma na zahradě. Odpočinek je důležitou součástí života a v dnešní rušné době se na něj častokrát zapomíná. Odpočiňte si, načerpejte novou životní energii, abyste později mohli vrátit do práce svěží a zrelaxováni.

magazín další doporučeno

Radost z nákupu Další důvody
proč si vybrat nás

  • 3 letá záruka v ceně každého produktu
  • Ke každému produktu impregnat zdarma
  • Doprava zdarma na vybrané výrobky
  • Za každý prodaný produkt vysadíme 10 stromků
Záhradný Domček Pula

Velmi vyzdvihuji způsob komunikace. Rychlé reakce, vstřícnost, informování zákazníka o všem. Chlapi-montážníci byli milí, vstřícní, slušní. Super! Hodně zdaru Vám přeji!

Ján L

Skvělá komunikace, poradenství, rychlé jednání s firmou a výsledkem je nadherný altán, se kterým jsem nesmírně spokojená. Děkuji a MůjAltan vřele doporučuji!

Terézia Šoltésová, Rokycany

Výborná robota, velmi slušná trojice pracovníků a za 8 hodin byla tato chatka postavena. Jednoznačně nás překvapili vysokou úrovní své práce. Doporučujeme!

Zuzana a Maroš Oravcoví, Košice

Naše škola využila služeb firmy Můj Altán a musíme ji pochválit za kvalitně odvedenou práci. Žáci a učitelé mohou altán využívat bez obav o své zdraví. Děkujeme a vřele doporučujeme dalším zájemcům ☺

Mgr. Daniela Ďurkovská, Bratislava Riaditeľka ZŠ Sokolíkova

Výborná komunikace při objednávce. S montáží jsme byli spokojeni, cena odpovídá kvalitě. Domeček splnil naše očekávání, určitě doporučuji ostatním.

Peter Sirotnak, Veľký Šariš

Profesionální přístup, rychlá odpověď, dobré služby, zboží splnilo očekávání na 100%. Doporučuji.

Matúš Hovanec, Dovalovo

Zahradní altán byl již delší dobu naším snem, proto jsme velmi spokojeni s kvalitou, termínem dodání a montáží od této společnosti. Velice děkujeme za kvalitně provedenou práci

Michal Lacko, Stará Kremnička

Maximální spokojenost s komunikací. Vybavení a termín dodání byl dokonce kratší, než bylo dohodnuto a úplně top byla práce dvou chlapů na stavbě samotného domku - z naší strany naprostá spokojenost. Děkujeme!

Adela Birova, Choča

Byl jsem velmi spokojen s přístupem i s prací pracovníků přímo při stavbě domku. S domečkem jsme také velmi spokojeni, naprosto splňuje naše představy. Díky.

Ján Gonda, Levice