Nejkrásnější zimní altánky

pozlátený altánok v zimnom parku

Altány jsou dnes už velmi oblíbenými stavbami, které tvoří součást nejen zahrad, ale i mnoha jiných míst. Nabízí různorodé využití během celého roku. V každém ročním období jsou místem se specifickou atmosférou. Není tomu jinak ani během zimy, kdy altánky působí útulným ale i velkolepým dojmem. Podívejme se spolu na několik zimních altánků, které svým vzhledem působí opravdu kouzelně.

Zima je kouzelným obdobím, kdy se celá země kolem mění. Ať už sněhová přikrývka nebo led, obojí dodávají tomuto ročnímu období jakousi kouzelnou atmosféru. Takovou kouzelnou atmosféru umocňují i ​​altánky, které jsou mnohdy dominantou zimního prostředí.

Altán jako z pohádky

Skutečnou dominantou zimní krajiny je tento velkolepý altán. Je doslova zimním královstvím, které zdobí zlaté sloupy, ornamenty a svítilny. Je kouzelným místem, které jako kdyby doslova vypadlo z pohádky.

pozlátený altánok v zimnom parku
Zdroj: https://www.pinterest.ie/pin/574209021241058322/

Svatební zimní altán

Ptáte se: “Svatba v zimě?”. Možná je tento nápad trochu netradiční, dnes už jsou svatby během zimy běžnou věcí a o to krásnější, pokud jsou prováděné na krásném místě. Jedním z nich může být i tento zimní altán. Tento altán je jako stvořený pro ty, kteří by chtěli svůj sňatek realizovat v zasněžené přírodě.

ozdobený altánok v zimnej krajine
Zdroj: https://www.ipunya.com/2019/05/most-romantic-ideas-to-decorate-for-your-winter-wedding/

Vánoční altán

K zimě samozřejmě patří i vánoční svátky. Altánky se během tohoto období mění na místa plné světýlek a vánočních dekorací. Jsou radostí nejen pro děti, ale i pro ty o něco starších. Takový altán může být krásnou velkou dekorací přímo na zahradě či kdekoli, kde je umístěn. A navíc, pokud je v něm ještě překvapení v podobě vánočního stromku, vytváří dokonalou vánoční atmosféru s pravým duchem Vánoc.

altánok ovešaný vianočnými svetielkami
Zdroj: http://snowflakescottage.com/category/christmas/page/2/

Příroda kolem

Altán uprostřed krásné přírody je snem mnoha. Ať už se využívá k odpočinku a rekreaci, nebo setkání s přáteli či rodinné oslavy, na své si přijde každý. Altánky mají obecně široké využití a navíc přinášejí s sebou jakési kouzlo, které nepociťujeme každý den. Nabízejí jedinečné místo na cokoliv, co se rozhodneme dělat a podporují autentičnost okolí a atmosféry. Stejně jako i tento altán uprostřed zimní krajiny v horách.

altánok na kopci v srdci zasneženej prírody
Zdroj: https://nature.desktopnexus.com/wallpaper/2331276/

Zděný zimní altán

Altánky mohou být obecně vyráběny v různých provedeních, velikostech či materiálech. Zatímco většina altánků je dřevěných, existují i ​​kovové či zděné altány. Příkladem posledně uvedeného je i tento velkolepý altánek posetý sněhovou pokrývkou. Je dominantou okolní zimní krajiny.

altánok pokrytý snehom
Zdroj: https://fineartamerica.com/featured/snowy-gazebo-greensboro-north-carolina-i-dan-carmichael.html

Věříme, že jste se tímto výběrem nechali inspirovat a možná začali přemýšlet nad tím, že byste si altán pořídili i vy. Ať už jsou altánky určené k rekreaci nebo zahradní práce, tyto stavby jsou rozhodně dominantou místa, na kterém se nacházejí. Altánky nacházejí své využití v každém ročním období, výjimkou není ani zima. Altán vám také může poskytnout skvělé místo pro trávení volného času s rodinou či přáteli nebo jen tak  osamotě při dobré knize. Navíc, pokud si je ozdobíte či zpestříte různými doplňky, můžete z něj vyrobit místo s útulnou atmosférou, ze kterého nebudete chtít nikdy odejít. Kromě toho se altánky využívají i na speciální události, jako například svatební obřady. Výjimkou nejsou ani oslavy či párty. Na to vše vám může altán posloužit.

doprava zdarma

zdarma pro vybrané produkty

doprava zdarma

3 roční záruka

doprava zdarma

Impregnát zdarma