6 letních chat se vším, co potřebujete k odpočinku

dřevěná chata

Přemýšlíte, že tento rok namísto letní dovolené u moře zůstanete doma v Čechách? Ideálním způsobem, jak si během léta odpočinout a strávit čas s rodinou či přáteli může být i pobyt na letní chatě. Inspirujte se výběrem některých letních chat v Česku, které najdete v tomto článku.

Chata pod skalami

Domovem této chaty je krásné prostředí Krkonoš. Kromě atraktivní lokality se chata vyznačuje i svou malebností, a taktéž i malebností okolní přírody. Dřevěná chata není zatížena turistickým ruchem a nabízí místo na odpočinek až pro 14 osob. Je tedy ideálním místem pro rodinnou dovolenou či výlet s přáteli. Mladší návštěvníky potěší dětské hřiště a těch starších zas sauna či venkovní bazén. Je to prostředí jako stvořené k odpočinku v klidném prostředí přírody. Na své si tu přijdou také aktivní rekreanti, protože okolní příroda je plná turistických či cyklistických tras. Viz více fotek a možnosti ubytování zde.

Chata Svídnice

V podhůří Orlických hor leží chata Svídnice. Pokud toužíte po odpočinku s troškou luxusu, mohla by být ideální volbou. Odpočinete si tu za každého počasí. K dispozici je velký rustikální krb, který můžete využít i během nečekaného deštivého překvapení. Kromě toho na chatě na vás čeká venkovní bazén, vnitřní bazén s vyhřívaným relaxačním bazénem a infrasauna. Chata je dobře prostorově vybavena a nabízí komfort, který poskytuje skvělý předpoklad k odpočinku. Spolu s rodinou či přáteli si dokonce můžete zahrát badminton či kriket, nebo vybrat na kole do blízkého okolí. Chatu si můžete prohlédnout zde.

dům se zahradou

Srub na Morave

Pro více romantiky se můžete vybrat nedaleko Boskovic. Luxusní kanadský srub se nachází v nádherném přírodním prostředí. Je ideálním místem, na kterém načerpáte novou energii. Srub poskytuje místo pro 8 osob, takže kromě párové romantiky se sem můžete za odpočinkem vydat i spolu s rodinou nebo přáteli. Při dřevěné chatě se nachází také jezírko, ve kterém se můžete koupat. Využít můžete také gril a nacházejí se zde i atrakce pro ty nejmenší, jako například houpačka či kamenný domeček pro děti. Společné chvíle si můžete vychutnat i v obývacím pokoji, která je vybavena krbem a velkou sedací lavicí. V blízkosti srubu se nachází množství zajímavých míst, mezi nimi například i hrad Boskovice, který stojí za návštěvu. Viz celou nabídku zde.

dřevěná chata s jezírkem

Sladký Domov

Název Sladký Domov je opravdu výstižný. Tato dřevěná chata “Sweet Home” je skvělým místem k odpočinku. Nabízí útulné ubytování s vlastním bazénem. Místo je velmi vhodné pro dvojici, která si chce vychutnat odpočinek v soukromí. Sladký Domů rovněž nabízí pěkný výhled na okolí a v případě špatného počasí je k dispozici zastřešená terasa. Vychutnat si zde můžete romantické prostředí a dokonce i vířivku. Pokud byste chtěli váš pobyt trošku aktivnější, okolí chaty nabízí možnosti turistiky ale i cyklistiky. Chatka se nachází v obci Příchovice. Více o ní si můžete prohlédnout zde.

výhled na pole

Chatky v Ranch Bystrá

Pokud jste více přírodní typ, zajímavá by pro vás mohla být právě tato dřevěná chata uprostřed lesa. V podstatě jde o komplex dřevěných chat pod názvem Ranch Bystrá. Nachází se v přírodě, na okraji obce se stejnojmenným názvem. Zajímavostí je, že ranč nabízí i jízdy na koni či dokonce lekce s lasem. Ubytování je ze dřeva a nachází se zde také i vyhřívaný venkovní bazén se slanou vodou. Dřevěné chatky si můžete rezervovat zde.

dřevěné chatky při bazénu

Roubenka Morávka

Velmi pěknou dřevěnou chatou v Beskydech vhodnou pro rodiny s dětmi je právě Roubenka Morávka. Nabízí místo na odpočinek, zábavu (nejen pro děti) a dokonce se můžete vybrat na ryby k nedaleké řece. Chata se nachází v krásném přírodním prostředí a nabízí možnost strávit společné chvíle na zahradním posezení či při grilování. Dřevěná chata je také vhodným místem pro skupiny přátel. Její poloha uprostřed přírody nabízí možnosti výletu za přírodními krásami či historickými památkami, jako například hrad Trúba. Viz nabídku v tomto linku.

klasická dřevěná chatka

Letní chata jako místo k odpočinku má své výhody. Můžete strávit čas s přáteli, rodinou či partnerem v prostředí přírody, kde vás nikdo nebude rušit. Dřevěné letní chaty nabízejí prostor na skvělou relaxaci, ať už během dne u bazénu nebo večer při grilování. Výhodou však také je mít i svou vlastní chatu. V takovém případě se totiž nemusíte obávat, že by byl vámi vybraný termín dovolené již obsazen. A navíc, můžete si ji přizpůsobit přesně podle vašich představ a vkusu. Pokud zvažujete koupi vlastní chaty, tak se neváhejte už dnes podívat naši nabídku dřevěných chat i na celoroční využití.

doprava zdarma

zdarma CZ

doprava zdarma

3 roční záruka

doprava zdarma

Impregnát zdarma