Články

Netradiční zahradní domky

zahradní domek ve tvaru kokosu

Zahradní domky byly kdysi jen malými, většinou dřevěnými stavbami, které se nacházely v zahradách či dvorech rodinných domů. Jako malé útočiště nabízeli chládek během horkých letních dnů a zároveň i místo, které pomáhá při zahradních pracích. Doba se však mění a s ní i způsoby, jakým své zahradní domky lidé používají.

Zahradní domek může sloužit například i jako sauna či umělecký ateliér. A jak se mění funkce zahradních domků, tak se mění i jejich design. Ať už jde o barvu, materiál či tvar a velikost zahradního domku. Vybrali jsme pro vás několik opravdu netradičních zahradních domků. Pojďte se spolu s námi na ně podívat a kdo ví, možná vás inspirují při výběru toho vašeho.

Zahradní domek v oblých tvarech

Dnes již není nic výjimečného, když domek nemá klasické hranaté stěny. Toto pravidlo potvrzuje i tento futuristicky vypadající oblý zahradní domek. Proč ne? Může být skvělým místem k odpočinku, ale může sloužit například i jako externí kancelář či studio.

moderní zahradní domek

V souladu s přírodou

Důkazem, že váš zahradní domek může dokonale splynout s prostředím přírody kolem je právě tato netypická stavba. Tento zahradní domek má tvar listu, dokonce i jeho barva je totožná s listím stromů. I samotné dveře jako vstup do domečku představují list stromu.

dřevěný zahradní domek s vysokou střechou

Více pater? Proč ne!

Zahradní domek na stromě a dokonce několik patrový? Ne, to není vymyšlené místo z pohádky, ale skutečně může existovat, dokonce i ve vaší zahradě. Takové skutečné zahradní království může být místem odpočinku, inspirace ale také oslav s rodinou či přáteli.

poschodový domek na stromě

Pocit dovolené v jižním moři

Ne každý rok nám vyjdou peníze na to jít na dovolenou. Ale když si jednou koupíte domek, který přímořskou atmosféru připomíná, tak toho nikdy nebudete litovat!

tropický domek u bazénu

Zahradní koule

Mluvili jsme už o oblém zahradním domku. Ale co tak například zahradní domek jako koule? Jistě přinese do zahrady trošku noblesy, ale i extravagance zároveň.

koulový altán

Vajíčko

O něco více modernější a futurističtější je domek v podobě vajíčka. Je spíše jakousi zahradní buňkou, která však může dokonale sloužit stejně jako klasický zahradní domek. Nezdá se vám trošku futuristický? Určitě by vzbudil zájem nejednoho souseda.

zahradní domek ve tvaru vejca

Domek trpaslíků

Ukázkou toho, že i dřevěný zahradní domek může být netradiční je právě tento, který připomíná domeček trpaslíků či hobitů. Může sloužit jako okrasa zahrady a zároveň jako místo kam si odložíte nářadí případně věci na grilování.

pohádkový zahradní domek

Přívěs jako domeček

Inspiraci a nápadem se v dnešní době hranice opravdu nekladou. Jako zahradní domek vám dokonce může posloužit i starý přívěs. Přesvědčte se sami.

zahradní domek na kolech

Doufáme, že jsme vás poněkud inspirovali. Pokud jste se rozhodli pro koupi zahradního domku, tak nás neváhejte kontaktovat. Poradíme vám tak, abyste si kousek pohádky a pohodlí přinesli i do vaší zahrady.

Zdroj fotek: www.pinterest.com

magazín další doporučeno

Radost z nákupu Další důvody
proč si vybrat nás

  • 3 letá záruka v ceně každého produktu
  • Ke každému produktu impregnat zdarma
  • Doprava zdarma na vybrané výrobky
  • Za každý prodaný produkt vysadíme 10 stromků
Záhradný Domček Pula

Velmi vyzdvihuji způsob komunikace. Rychlé reakce, vstřícnost, informování zákazníka o všem. Chlapi-montážníci byli milí, vstřícní, slušní. Super! Hodně zdaru Vám přeji!

Ján L

Skvělá komunikace, poradenství, rychlé jednání s firmou a výsledkem je nadherný altán, se kterým jsem nesmírně spokojená. Děkuji a MůjAltan vřele doporučuji!

Terézia Šoltésová, Rokycany

Výborná robota, velmi slušná trojice pracovníků a za 8 hodin byla tato chatka postavena. Jednoznačně nás překvapili vysokou úrovní své práce. Doporučujeme!

Zuzana a Maroš Oravcoví, Košice

Naše škola využila služeb firmy Můj Altán a musíme ji pochválit za kvalitně odvedenou práci. Žáci a učitelé mohou altán využívat bez obav o své zdraví. Děkujeme a vřele doporučujeme dalším zájemcům ☺

Mgr. Daniela Ďurkovská, Bratislava Riaditeľka ZŠ Sokolíkova

Výborná komunikace při objednávce. S montáží jsme byli spokojeni, cena odpovídá kvalitě. Domeček splnil naše očekávání, určitě doporučuji ostatním.

Peter Sirotnak, Veľký Šariš

Profesionální přístup, rychlá odpověď, dobré služby, zboží splnilo očekávání na 100%. Doporučuji.

Matúš Hovanec, Dovalovo

Zahradní altán byl již delší dobu naším snem, proto jsme velmi spokojeni s kvalitou, termínem dodání a montáží od této společnosti. Velice děkujeme za kvalitně provedenou práci

Michal Lacko, Stará Kremnička

Maximální spokojenost s komunikací. Vybavení a termín dodání byl dokonce kratší, než bylo dohodnuto a úplně top byla práce dvou chlapů na stavbě samotného domku - z naší strany naprostá spokojenost. Děkujeme!

Adela Birova, Choča

Byl jsem velmi spokojen s přístupem i s prací pracovníků přímo při stavbě domku. S domečkem jsme také velmi spokojeni, naprosto splňuje naše představy. Díky.

Ján Gonda, Levice