Články

Podívejte se na naše nejkrásnější projekty za rok 2021

zahradní domek Paris

Ani jsme se nenadáli a rok 2021 uběhl jako voda. S jeho koncem přichází i období, kdy se můžeme podívat nazpět a zrekapitulovat, což se nám za uplynulých dvanáct měsíců podařilo. Pro nás se rok 2021 nesl ve znamení zahradních staveb, ale také zajímavých novinek. Jsme rádi, že i letos jsme měli příležitost pomáhat plnit vaše zahradní sny.

Velmi nás těší, že jste nám i během uplynulého roku svěřili svoji důvěru a obrátili se na nás při plnění vašich zahradních snů a představ. Ať už to byly zahradní domky, altány nebo dřevěné chatky, pomohli jsme vám zrealizovat vaše představy a přeměnit je ve skutečnost. Dnes už má mnoho zahradních staveb z naší nabídky svých hrdých majitelů, kteří se těší z jejich praktických výhod. Zahradní stavby jsou také mnohdy ozdobou celého prostředí vytvářejí harmonický prostor k odpočinku a rekreaci. Velkou výhodou také je, že je lze využívat pro mnoho účelů a tak si své využití najdou při jakékoli činnosti. Například takový zahradní domek – lze jej využít k množství tradičních i méně tradičních účelů. Věděli jste, že zahradní domek může sloužit také jako zahradní bar, místo pro hosty či domácí posilovna? Přečtěte si o netradičních využitích zahradního domku!

Zahradní projekty za rok 2021

O výhodách zahradních domků, altánků či chatek a jejich všestranném využití se i během roku 2021 přesvědčilo také několik našich zákazníků. Jedním z nich je také majitel tohoto zahradního domku Beskydek. Kombinace barevných nátěrů proměnila tuto zahradní stavbu na kouzelný domek v provensálském stylu. To je další z výhod dřevěných zahradních staveb – s pomocí barevného nátěru či jejich kombinace, kterou si můžete libovolně vybrat, si tak můžete vytvořit originální domeček, altán či chatku, které budou ladit s vaším stylem či stylem vaší zahrady nebo pozemku. Zahradní domek Beskydek je vyroben ze sušeného smrkového dřeva a je doplněn o terasu, kterou můžete využít ať už k příjemnému posezení s blízkými nebo i k uskladnění zahradních pomůcek či dřeva.

zahradní domek Beskydek
Zaujal vás domeček Beskydek? Přečtete si o něm více.

Svého majitele si našel také zahradní altán Houston. Je elegantním kouskem, který se hodí do jakéhokoli prostředí. S využitím barevného nátěru se tak může přeměnit i na takový elegantní zahradní doplněk, který nabízí přístřeší a příjemné prostředí pro zahradní posezení, gril párty či oslavy.

zahradní altán Houston
Zaujal vás altán Houston? Přečtete si o něm více.

Z kategorie zahradních projektů roku 2021 vybíráme také realizaci zahradního domku Paris. Jedná se o typ zahradního domku, který se stejně skvěle hodí do zahrady i do rekreačních oblastí, například u jezera či na horách. Zároveň také může posloužit jako menší domeček pro hosty či jako domeček na samotě, kam se můžete vydat na víkendový odpočinek od rušných dnů ve městě.

Sníte i vy o pobytu na chatě, kde si budete moci nerušeně odpočinout a strávit čas mimo lidi a hotely? Na místě, kde si můžete vychutnat relaxaci přímo uprostřed přírody? Přečtěte si, kam se vybrat v Čechách na chatu, pokud toužíte po pořádném a nerušeném odpočinku v obklopení přírody.

zahradní domek Paris
Zaujal vás domeček Paris? Přečtěte si o domku více.

Dalším zahradním snem přeměněným ve skutečnost byla letos i realizace zahradního domku Fatra. Tento domeček se skvěle hodí jako pomocník do zahrady. Poskytuje prostor pro uskladňování zahradního nářadí a pomůcek a také přístřešky z obou stran umožňují spolehlivé skladování palivového dříví. Domek Fatra je praktickou stavbou vhodnou pro zahrádkáře, mistry a domácí kutily.

zahradní domek Fatra
Zaujal vás domeček Fatra? Přečtete si o něm více.

Nejen praktickou ale i estetickou stavbou je také zahradní altán Nebraska. I ten se už těší svému novému majiteli a zdobí prostředí zahrádky. Altán Nebraska je doplněn o rohové dekorace osazené na nosných sloupech, které zaručují nejen estetický vzhled ale také stabilitu altánku. Skvěle se hodí do prostředí zahrady či pozemku a může sloužit jako místo pro zahradní posezení či oslavy.

Tip: Víte, jaké jsou nejčastější typy zahradních altánků? A věděli jste, že existují i altány s krbem či uzavíratelné altánky, které můžete využívat i během zimy? Více o nejčastějších typech altánů a jejich využití naleznete v našem článku.

zahradní altán Nebraska
Zaujal vás altán Nebraska? Přečtěte si o něm více.

Novinky roku 2021

Víme, že výběr ten správné zahradní stavby je někdy složitější proces, než by se mohlo zpočátku zdát. Do hry přichází množství faktorů a otázek, jako například: „Jak velký domeček/altán vybrat?“, „K čemu všechno budeme altán/domeček využívat?“, „Pro kolik lidí?“, „Jaký materiál je ten správný?“, „ Kam domeček/altán umístit?“, „Jak připravit podklad?“.

U všech těchto ale i dalších otázek se může výběr té správné zahradní stavby zdát jako těžký úkol. Právě proto se celý tento proces snažíme usnadnit a zjednodušit. Výběr vašeho zahradního království by přece měl být radostný úkol. I to je důvod, proč vám v naší rubrice BLOG pravidelně přinášíme rady, tipy, triky a návody z oblasti zahradních staveb, ale také péče a prací na zahradě. Abychom vám celý proces usnadnili ještě více, letos jsme zařadili i novou rubriku, ve které pravidelně objasňujeme a vysvětlujeme nejčastější dotazy týkající se zahradních staveb, jejich realizace ale i legislativy či praktických tipů. Letos jste si v našich článcích mohli přečíst i o tom, jak bezpečně zrealizovat elektrické připojení v dřevěné stavbě, jak připravit podkladovou plochu pod zahradní stavbu, jak odstranit plíseň ze dřeva či o tom, co říká stavební zákon o zahradních stavbách.

Závěrem bychom se vám chtěli poděkovat za vaši přízeň během uplynulého roku. Vážíme si, že se na nás obracíte při realizaci vašich zahradních snů. Těší nás, když vidíme spokojené úsměvy při pohledu na právě postavenou zahradní chatku, domeček či altán. Zároveň bychom vám chtěli popřát vše dobré do nového roku. Ať je plný radosti, spokojenosti a příjemných chvil s vašimi blízkými. Šťastný nový rok!☺


magazín další doporučeno

Radost z nákupu Další důvody
proč si vybrat nás

  • 3 letá záruka v ceně každého produktu
  • Ke každému produktu impregnat zdarma
  • Doprava zdarma na vybrané výrobky
  • Za každý prodaný produkt vysadíme 10 stromků
Záhradný Domček Pula

Velmi vyzdvihuji způsob komunikace. Rychlé reakce, vstřícnost, informování zákazníka o všem. Chlapi-montážníci byli milí, vstřícní, slušní. Super! Hodně zdaru Vám přeji!

Ján L

Skvělá komunikace, poradenství, rychlé jednání s firmou a výsledkem je nadherný altán, se kterým jsem nesmírně spokojená. Děkuji a MůjAltan vřele doporučuji!

Terézia Šoltésová, Rokycany

Výborná robota, velmi slušná trojice pracovníků a za 8 hodin byla tato chatka postavena. Jednoznačně nás překvapili vysokou úrovní své práce. Doporučujeme!

Zuzana a Maroš Oravcoví, Košice

Naše škola využila služeb firmy Můj Altán a musíme ji pochválit za kvalitně odvedenou práci. Žáci a učitelé mohou altán využívat bez obav o své zdraví. Děkujeme a vřele doporučujeme dalším zájemcům ☺

Mgr. Daniela Ďurkovská, Bratislava Riaditeľka ZŠ Sokolíkova

Výborná komunikace při objednávce. S montáží jsme byli spokojeni, cena odpovídá kvalitě. Domeček splnil naše očekávání, určitě doporučuji ostatním.

Peter Sirotnak, Veľký Šariš

Profesionální přístup, rychlá odpověď, dobré služby, zboží splnilo očekávání na 100%. Doporučuji.

Matúš Hovanec, Dovalovo

Zahradní altán byl již delší dobu naším snem, proto jsme velmi spokojeni s kvalitou, termínem dodání a montáží od této společnosti. Velice děkujeme za kvalitně provedenou práci

Michal Lacko, Stará Kremnička

Maximální spokojenost s komunikací. Vybavení a termín dodání byl dokonce kratší, než bylo dohodnuto a úplně top byla práce dvou chlapů na stavbě samotného domku - z naší strany naprostá spokojenost. Děkujeme!

Adela Birova, Choča

Byl jsem velmi spokojen s přístupem i s prací pracovníků přímo při stavbě domku. S domečkem jsme také velmi spokojeni, naprosto splňuje naše představy. Díky.

Ján Gonda, Levice