Z jaké konstrukce se vyrábějí domečky na nářadí?

Pokud se bavíme domečcích na nářadí jako například. BESKYDEK, KARPATY, VOLOVEC nebo GERLACH, tyto jsou vyráběny jako prefabrikované dílce – tzv. BESKYDEK. skeletová konstrukce. Zahradní domky s přeplátováním s přesahujícím záhlavím. PULA, REUS apod., jsou dodávány rozložené do jedné desky, z nichž každá má perko a drážku a v rozích jsou desky přeplátované pomocí čepů – metoda spojování dřeva bez použití instalačního materiálu jako jsou šrouby a hřebíky.

Je dřevo na domečcích na nářadí impregnované proti plísním, škůdcům a houbám?

Ano. Každý domeček na nářadí z prefabrikovaných dílců je vyroben z kvalitního dřeva hluboce impregnovaného namáčením v kvalitních preparátech, které zaručují dokonalou ochranu před škůdci, plísněmi a zmodráním. Tuto ochranu zajišťuje i samotný výrobní proces, v jehož rámci jsou hrubé sloupy vybraných altánů vyráběny speciální metodou lepeného dřeva.

Nátěr na domečcích na nářadí je již vrchní nátěr – lak?

Ne, je to impregnační nátěr proti plísním, modrání a škůdcům, proto doporučujeme každý domeček na nářadí natřít vrchním nátěrem (např. lakem) nejpozději do jednoho měsíce od montáže. V naší režii lakování altánů a domků na nářadí nerealizujeme kvůli možnému poškození během přepravy.

Jsou domečky na nářadí dodávány i s podlahou?

Všechny domečky na nářadí jsou dodávány is dřevěnou podlahou na impregnovaných podkladních hranolech již v ceně.

Máte další dotazy? Napište nám

Uvědomujeme si, že při rozhodování o koupi chaty či altánku potřebujete více informací. Máte-li další dotazy k jednotlivým produktům, procesu výroby či k montáži, neváhejte nás kdykoli kontaktovat. Rádi vám osobně poradíme.

  Radost z nákupu Další důvody
  proč si vybrat nás

  • 3 letá záruka v ceně každého produktu
  • Ke každému produktu impregnat zdarma
  • Doprava zdarma na vybrané výrobky
  • Za každý prodaný produkt vysadíme 10 stromků
  Záhradný Domček Pula

  Velmi vyzdvihuji způsob komunikace. Rychlé reakce, vstřícnost, informování zákazníka o všem. Chlapi-montážníci byli milí, vstřícní, slušní. Super! Hodně zdaru Vám přeji!

  Ján L

  Skvělá komunikace, poradenství, rychlé jednání s firmou a výsledkem je nadherný altán, se kterým jsem nesmírně spokojená. Děkuji a MůjAltan vřele doporučuji!

  Terézia Šoltésová, Rokycany

  Výborná robota, velmi slušná trojice pracovníků a za 8 hodin byla tato chatka postavena. Jednoznačně nás překvapili vysokou úrovní své práce. Doporučujeme!

  Zuzana a Maroš Oravcoví, Košice

  Naše škola využila služeb firmy Můj Altán a musíme ji pochválit za kvalitně odvedenou práci. Žáci a učitelé mohou altán využívat bez obav o své zdraví. Děkujeme a vřele doporučujeme dalším zájemcům ☺

  Mgr. Daniela Ďurkovská, Bratislava Riaditeľka ZŠ Sokolíkova

  Výborná komunikace při objednávce. S montáží jsme byli spokojeni, cena odpovídá kvalitě. Domeček splnil naše očekávání, určitě doporučuji ostatním.

  Peter Sirotnak, Veľký Šariš

  Profesionální přístup, rychlá odpověď, dobré služby, zboží splnilo očekávání na 100%. Doporučuji.

  Matúš Hovanec, Dovalovo

  Zahradní altán byl již delší dobu naším snem, proto jsme velmi spokojeni s kvalitou, termínem dodání a montáží od této společnosti. Velice děkujeme za kvalitně provedenou práci

  Michal Lacko, Stará Kremnička

  Maximální spokojenost s komunikací. Vybavení a termín dodání byl dokonce kratší, než bylo dohodnuto a úplně top byla práce dvou chlapů na stavbě samotného domku - z naší strany naprostá spokojenost. Děkujeme!

  Adela Birova, Choča

  Byl jsem velmi spokojen s přístupem i s prací pracovníků přímo při stavbě domku. S domečkem jsme také velmi spokojeni, naprosto splňuje naše představy. Díky.

  Ján Gonda, Levice