Co je v základní ceně produktu?

Základní cenou zahradní chatky je kompletní konstrukce:

 • podlaha,
 • stěny,
 • střešní bednění,
 • okna,
 • dveře,
 • kování, klíčky a pod.

V základní ceně není montáž, zateplení, okenice, malování, pokládka krytiny, střešní krytina, úprava konstrukce a příprava podkladu.

Jak dlouhá je čekací doba od objednání?

V závislosti na typu produktu se čekací doba pohybuje od několika dní do několika týdnů. Pokud si zákazník objedná produkt, který máme v současnosti na skladě a chce si jej smontovat svépomocí, pak je čekací doba 5 až 10 pracovních dnů. Pokud si zákazník objedná produkt spolu s montáží nebo jinými doplňkovými službami, doručení a doplňkové služby se uskuteční v dohodnutém časovém rozpětí. Aktuálně je doba dodání pro naše produkty individuální, podrobnější informace Vám rádi poskytneme telefonicky.

 

Jak si můžu u vás nakoupit?

Produkty z naší nabídky mají spoustu specifik, proto jsme zvolili formu objednávek telefonicky, mailem nebo prostřednictvím kontaktního/objednávkového formuláře, abychom se s Vámi mohli dostat do přímého kontaktu a vysvětlit veškeré podrobnosti.

Kedy a ako mám platiť?

Zálohová platba za objednaný produkt je ve výši 30% z celkové ceny produktu, zbývající částku je zákazník povinen uhradit v hotovosti přímo naším montážníkem po ukončení montáže, případně při dodání pokud nepožaduje montáž z naší strany.

Poskytujete prodej na splátky?

Aktuální prodej na splátky neposkytujeme. Doporučujeme oslovit jednu ze splátkových společností, které na našem trhu působí (Quatro, Home Credit apod.)

Poskytujete záruku?

Jako jediný na trhu poskytujeme na naše výrobky 3 letou záruku a na krytinu dokonce až 15 let pokud se jedná o lepenkový šindel. Za kvalitu si ručíme – používáme výběrovou kvalitu použitých dřevin a výrobních procesů.

Jaká je životnost altánu nebo chatky?

Při správné údržbě a ochraně i 100 let. Podstatné je dřevostavbu pravidelně ošetřovat vhodným nátěrem v intervalu několika let (záleží na výrobci nátěru)

Může se stát, že časem popraská materiál ze kterého vyrábíte zahradní chatky a altánky?

Někdy ano. Je to však přirozený jev, který způsobují povětrostné podmínky a kolísající vlhkost, neboť dřevo je přírodní materiál. Takové praskliny nemají žádný vliv na plnohodnotné užívání. Vybrané typy altánů jsou dokonce vyrobeny speciální technologií z lepeného dřeva, které skvěle odolává povětrnostním podmínkám i v těch nejnáročnějších oblastech.

Pouští dřevo pryskyřici?

Samozřejmě ze smrků, borovic a jiných jehličnatých dřevin vytéká pryskyřice i když je dřevo dostatečně vysušené. V těchto dřevinách se nacházejí tzv. váčky z pryskyřice nebo rezervoáry s pryskyřicí, jedná se o přirozený jev spojený se dřevem. Pryskyřici můžete odstranit buď nahřátím horkovzdušnou pistolí a postupně stírat štětcem se syntetickým vlasem a následně zatmelit a přebrousit, resp. ji vymýt ze spáry ve dřevě i za pomoci acetonu, který pryskyřici spolehlivě rozpustí a dřevo nezamastí.

Jaké jsou ceny montáže?

Cena montáže našimi pracovníky se pohybuje od 190 € u altánků a domečků na nářadí a od 200 € u zahradních chatek, vždy v závislosti na velikosti a tloušťce modelu. Cena montáže je uvedena u každého produktu v jeho katalogové kartě.

Máte další dotazy? Napište nám

Uvědomujeme si, že při rozhodování o koupi chaty či altánku potřebujete více informací. Máte-li další dotazy k jednotlivým produktům, procesu výroby či k montáži, neváhejte nás kdykoli kontaktovat. Rádi vám osobně poradíme.

  Radost z nákupu Další důvody
  proč si vybrat nás

  • 3 letá záruka v ceně každého produktu
  • Ke každému produktu impregnat zdarma
  • Doprava zdarma na vybrané výrobky
  • Za každý prodaný produkt vysadíme 10 stromků
  Záhradný Domček Pula

  Velmi vyzdvihuji způsob komunikace. Rychlé reakce, vstřícnost, informování zákazníka o všem. Chlapi-montážníci byli milí, vstřícní, slušní. Super! Hodně zdaru Vám přeji!

  Ján L

  Skvělá komunikace, poradenství, rychlé jednání s firmou a výsledkem je nadherný altán, se kterým jsem nesmírně spokojená. Děkuji a MůjAltan vřele doporučuji!

  Terézia Šoltésová, Rokycany

  Výborná robota, velmi slušná trojice pracovníků a za 8 hodin byla tato chatka postavena. Jednoznačně nás překvapili vysokou úrovní své práce. Doporučujeme!

  Zuzana a Maroš Oravcoví, Košice

  Naše škola využila služeb firmy Můj Altán a musíme ji pochválit za kvalitně odvedenou práci. Žáci a učitelé mohou altán využívat bez obav o své zdraví. Děkujeme a vřele doporučujeme dalším zájemcům ☺

  Mgr. Daniela Ďurkovská, Bratislava Riaditeľka ZŠ Sokolíkova

  Výborná komunikace při objednávce. S montáží jsme byli spokojeni, cena odpovídá kvalitě. Domeček splnil naše očekávání, určitě doporučuji ostatním.

  Peter Sirotnak, Veľký Šariš

  Profesionální přístup, rychlá odpověď, dobré služby, zboží splnilo očekávání na 100%. Doporučuji.

  Matúš Hovanec, Dovalovo

  Zahradní altán byl již delší dobu naším snem, proto jsme velmi spokojeni s kvalitou, termínem dodání a montáží od této společnosti. Velice děkujeme za kvalitně provedenou práci

  Michal Lacko, Stará Kremnička

  Maximální spokojenost s komunikací. Vybavení a termín dodání byl dokonce kratší, než bylo dohodnuto a úplně top byla práce dvou chlapů na stavbě samotného domku - z naší strany naprostá spokojenost. Děkujeme!

  Adela Birova, Choča

  Byl jsem velmi spokojen s přístupem i s prací pracovníků přímo při stavbě domku. S domečkem jsme také velmi spokojeni, naprosto splňuje naše představy. Díky.

  Ján Gonda, Levice