Jaká je cena za dopravu?

Na zahradní chatky, domky na nářadí, dřevěné a zahradní altány s naší montáží poskytujeme bezplatný dovoz v rámci celého Slovenska, pokud není v katalogové kartě produktu uvedeno jinak. V případě, že se jedná o velkou zahradní chatku a je třeba materiál na místo výstavby transportovat jako nadrozměrný náklad, příp. na více krát, účtujeme cenu za dopravu individuálně po dohodě se zákazníkem (dle místa dodání).

Jakým automobilem přicházíte na montáž?

Produkty jsou dodávány dodávkovým (valníkovým) vozidlem Citroen Jumper o rozměrech 2,2×6,2m. Při objednávce 3 nebo více kusů produktů je dodávka prováděna nákladním vozidlem o délce nad 10m.

Je možné odebrat si produkt vlastním vozidlem?

Ano, většinu produktů v předem dohodnutém termínu lze odebrat vlastním vozidlem na Oravě okr. Tvrdošín.

Jaký rozměr má sbalený produkt?

V prípade záhradných domčekov má zabalená konštrukcia tieto rozmery: šírka cca 115 cm, dĺžka sa pohybuje od 300 do 600 cm, výška od 30 cm do 160 cm. Hmotnosť palety sa pohybuje od 500 kg do 3 ton v závislosti od modelu, pri chatkách nad 40 m² a z hrubšieho profilu 4 tony a viac.

U zahradních domků má zabalená konstrukce tyto rozměry: šířka cca 115 cm, délka se pohybuje od 300 do 600 cm, výška od 30 cm do 160 cm. Hmotnost palety se pohybuje od 500 kg do 3 tun v závislosti na modelu, u chatek nad 40 m² az hrubšího profilu 4 tuny a více.

Máte další dotazy? Napište nám

Uvědomujeme si, že při rozhodování o koupi chaty či altánku potřebujete více informací. Máte-li další dotazy k jednotlivým produktům, procesu výroby či k montáži, neváhejte nás kdykoli kontaktovat. Rádi vám osobně poradíme.

  Radost z nákupu Další důvody
  proč si vybrat nás

  • 3 letá záruka v ceně každého produktu
  • Ke každému produktu impregnat zdarma
  • Doprava zdarma na vybrané výrobky
  • Za každý prodaný produkt vysadíme 10 stromků
  Záhradný Domček Pula

  Velmi vyzdvihuji způsob komunikace. Rychlé reakce, vstřícnost, informování zákazníka o všem. Chlapi-montážníci byli milí, vstřícní, slušní. Super! Hodně zdaru Vám přeji!

  Ján L

  Skvělá komunikace, poradenství, rychlé jednání s firmou a výsledkem je nadherný altán, se kterým jsem nesmírně spokojená. Děkuji a MůjAltan vřele doporučuji!

  Terézia Šoltésová, Rokycany

  Výborná robota, velmi slušná trojice pracovníků a za 8 hodin byla tato chatka postavena. Jednoznačně nás překvapili vysokou úrovní své práce. Doporučujeme!

  Zuzana a Maroš Oravcoví, Košice

  Naše škola využila služeb firmy Můj Altán a musíme ji pochválit za kvalitně odvedenou práci. Žáci a učitelé mohou altán využívat bez obav o své zdraví. Děkujeme a vřele doporučujeme dalším zájemcům ☺

  Mgr. Daniela Ďurkovská, Bratislava Riaditeľka ZŠ Sokolíkova

  Výborná komunikace při objednávce. S montáží jsme byli spokojeni, cena odpovídá kvalitě. Domeček splnil naše očekávání, určitě doporučuji ostatním.

  Peter Sirotnak, Veľký Šariš

  Profesionální přístup, rychlá odpověď, dobré služby, zboží splnilo očekávání na 100%. Doporučuji.

  Matúš Hovanec, Dovalovo

  Zahradní altán byl již delší dobu naším snem, proto jsme velmi spokojeni s kvalitou, termínem dodání a montáží od této společnosti. Velice děkujeme za kvalitně provedenou práci

  Michal Lacko, Stará Kremnička

  Maximální spokojenost s komunikací. Vybavení a termín dodání byl dokonce kratší, než bylo dohodnuto a úplně top byla práce dvou chlapů na stavbě samotného domku - z naší strany naprostá spokojenost. Děkujeme!

  Adela Birova, Choča

  Byl jsem velmi spokojen s přístupem i s prací pracovníků přímo při stavbě domku. S domečkem jsme také velmi spokojeni, naprosto splňuje naše představy. Díky.

  Ján Gonda, Levice