Jakým způsobem je třeba připravit podklad pod produkt?

Existují různé možnosti úpravy podkladové plochy pod altán nebo chatu. Podstatné pro nás je, aby byl tento podklad pevný a v rovině. U zahradních altánků se jako podklad doporučuje zhutněné štěrkové lůžko obložené obrubníky, zámková nebo jiná dlažba, betonová deska, kostky vyobkládané na vybraných místech pod podkladovými hranoly a pod. V podstatě něco podobného platí i pro zahradní chatky. Návod na přípravu podloží naleznete ZDE. U chatek o rozměru 25 m² a více doporučujeme připravit betonovou desku nebo obvodový betonový základ s vnitřní plochou vysypanou a zarovnanou např. štěrkem.

Je zapotřebí stavební povolení na domky a altánky?

Pro produkty do 25 m² je nutná minimálně ohlašovací povinnost. V případech nad 25 m² je zapotřebí stavební povolení. Pro 100% jistotu je vždy třeba řešit konkrétní situaci s příslušným stavebním úřadem ve vašem okolí.

Musím mít podklad pod altán vysloveně jen betonovou desku?

Ne. Podklad pod altán může být libovolný, ať už je to betonová deska, zámková dlažba nebo jen zarovnaná plocha zhutněná a vysypaná štěrkem nebo kamennou drtí. Návod na přípravu podloží naleznete ZDE. U chatek o rozměru 25 m² a více doporučujeme připravit betonovou desku nebo obvodový betonový základ s vnitřní plochou vysypanou a zarovnanou např. štěrkem.

Máte další dotazy? Napište nám

Uvědomujeme si, že při rozhodování o koupi chaty či altánku potřebujete více informací. Máte-li další dotazy k jednotlivým produktům, procesu výroby či k montáži, neváhejte nás kdykoli kontaktovat. Rádi vám osobně poradíme.

  Radost z nákupu Další důvody
  proč si vybrat nás

  • 3 letá záruka v ceně každého produktu
  • Ke každému produktu impregnat zdarma
  • Doprava zdarma na vybrané výrobky
  • Za každý prodaný produkt vysadíme 10 stromků
  Záhradný Domček Pula

  Velmi vyzdvihuji způsob komunikace. Rychlé reakce, vstřícnost, informování zákazníka o všem. Chlapi-montážníci byli milí, vstřícní, slušní. Super! Hodně zdaru Vám přeji!

  Ján L

  Skvělá komunikace, poradenství, rychlé jednání s firmou a výsledkem je nadherný altán, se kterým jsem nesmírně spokojená. Děkuji a MůjAltan vřele doporučuji!

  Terézia Šoltésová, Rokycany

  Výborná robota, velmi slušná trojice pracovníků a za 8 hodin byla tato chatka postavena. Jednoznačně nás překvapili vysokou úrovní své práce. Doporučujeme!

  Zuzana a Maroš Oravcoví, Košice

  Naše škola využila služeb firmy Můj Altán a musíme ji pochválit za kvalitně odvedenou práci. Žáci a učitelé mohou altán využívat bez obav o své zdraví. Děkujeme a vřele doporučujeme dalším zájemcům ☺

  Mgr. Daniela Ďurkovská, Bratislava Riaditeľka ZŠ Sokolíkova

  Výborná komunikace při objednávce. S montáží jsme byli spokojeni, cena odpovídá kvalitě. Domeček splnil naše očekávání, určitě doporučuji ostatním.

  Peter Sirotnak, Veľký Šariš

  Profesionální přístup, rychlá odpověď, dobré služby, zboží splnilo očekávání na 100%. Doporučuji.

  Matúš Hovanec, Dovalovo

  Zahradní altán byl již delší dobu naším snem, proto jsme velmi spokojeni s kvalitou, termínem dodání a montáží od této společnosti. Velice děkujeme za kvalitně provedenou práci

  Michal Lacko, Stará Kremnička

  Maximální spokojenost s komunikací. Vybavení a termín dodání byl dokonce kratší, než bylo dohodnuto a úplně top byla práce dvou chlapů na stavbě samotného domku - z naší strany naprostá spokojenost. Děkujeme!

  Adela Birova, Choča

  Byl jsem velmi spokojen s přístupem i s prací pracovníků přímo při stavbě domku. S domečkem jsme také velmi spokojeni, naprosto splňuje naše představy. Díky.

  Ján Gonda, Levice