Co je třeba udělat před zahájením montáže?

Před zahájením montáže je třeba připravit místo pro výstavbu produktu (podklad) a zajistit k němu přístup. Do 15m si materiál vynosíme sami. Pokud je místo montáže dále (max do 100m) zákazník je povinen zaplatit 30 € nebo zajistit minimálně 2 osoby na přesun montážních prvků na místo montáže.

Jak dlouho trvá montáž?

Montáž menších konstrukcí, jako je altán, menší domečky, garáže a domečky na nářadí bez zateplování nebo dalších doplňkových služeb, trvá přibližně 1 pracovní den. Při větších provedeních nebo dalších doplňkových službách je doba montáže individuální, od několika pracovních dnů až po několik týdnů.

Potřebujete elektrickou energii během montáže?

Ano, během instalace je zapotřebí přístup k elektrické energii 220 V. Pokud na místě montáže není žádný proud, je třeba o tom informovat při upřesnění termínu dodání. Po upozornění bude náš montážní tým vybaven elektrocentrálou. V takovém případě si vystačíme i bez přípojky.

Může být elektrická instalace, kanalizace a vodoinstalace připojena k chatce nebo altánku?

Ano, do chatky lze připojit vodovod a kanalizaci. Nejlepší je však provést vodoinstalaci a kanalizaci před zahájením montáže. Pokud bude instalace provedena na příslušných místech (koupelna nebo kuchyň), náš tým ji během montáže vbuduje do domečku. Montáž elektroinstalace by měla být zahájena tehdy, když se náš montážní tým zabývá střechou (po vystavění obvodových stěn). Instalaci může provést elektroinstalatér ve vaší režii.

Je produkt ukotven do podkladu během montáže?

Všechny naše produkty jsou volně stojící a samonosné a během montáže nejsou přikotveny. Pokud bude chatka nebo altán stát na příliš návětrném místě, kotvení může být provedeno samostatně ve vlastní režii po dokončení montáže, resp. jako doplňková služba v naší režii.

Dokážu si sám postavit altán nebo chatku?

Svépomocí ano, ale sám to nezvládnete, jelikož při montáži jsou potřební min. dva zruční mistři. Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám poradíme a v případě potřeby doporučíme náš vyškolený personál.

Jaké jsou ceny montáže?

Cena montáže našimi pracovníky se pohybuje od 190 € u altánků a domečků na nářadí a od 200 € u zahradních chatek, vždy v závislosti na velikosti a tloušťce modelu. Cena montáže je uvedena u každého produktu v jeho katalogové kartě.

Máte další dotazy? Napište nám

Uvědomujeme si, že při rozhodování o koupi chaty či altánku potřebujete více informací. Máte-li další dotazy k jednotlivým produktům, procesu výroby či k montáži, neváhejte nás kdykoli kontaktovat. Rádi vám osobně poradíme.

  Radost z nákupu Další důvody
  proč si vybrat nás

  • 3 letá záruka v ceně každého produktu
  • Ke každému produktu impregnat zdarma
  • Doprava zdarma na vybrané výrobky
  • Za každý prodaný produkt vysadíme 10 stromků
  Záhradný Domček Pula

  Velmi vyzdvihuji způsob komunikace. Rychlé reakce, vstřícnost, informování zákazníka o všem. Chlapi-montážníci byli milí, vstřícní, slušní. Super! Hodně zdaru Vám přeji!

  Ján L

  Skvělá komunikace, poradenství, rychlé jednání s firmou a výsledkem je nadherný altán, se kterým jsem nesmírně spokojená. Děkuji a MůjAltan vřele doporučuji!

  Terézia Šoltésová, Rokycany

  Výborná robota, velmi slušná trojice pracovníků a za 8 hodin byla tato chatka postavena. Jednoznačně nás překvapili vysokou úrovní své práce. Doporučujeme!

  Zuzana a Maroš Oravcoví, Košice

  Naše škola využila služeb firmy Můj Altán a musíme ji pochválit za kvalitně odvedenou práci. Žáci a učitelé mohou altán využívat bez obav o své zdraví. Děkujeme a vřele doporučujeme dalším zájemcům ☺

  Mgr. Daniela Ďurkovská, Bratislava Riaditeľka ZŠ Sokolíkova

  Výborná komunikace při objednávce. S montáží jsme byli spokojeni, cena odpovídá kvalitě. Domeček splnil naše očekávání, určitě doporučuji ostatním.

  Peter Sirotnak, Veľký Šariš

  Profesionální přístup, rychlá odpověď, dobré služby, zboží splnilo očekávání na 100%. Doporučuji.

  Matúš Hovanec, Dovalovo

  Zahradní altán byl již delší dobu naším snem, proto jsme velmi spokojeni s kvalitou, termínem dodání a montáží od této společnosti. Velice děkujeme za kvalitně provedenou práci

  Michal Lacko, Stará Kremnička

  Maximální spokojenost s komunikací. Vybavení a termín dodání byl dokonce kratší, než bylo dohodnuto a úplně top byla práce dvou chlapů na stavbě samotného domku - z naší strany naprostá spokojenost. Děkujeme!

  Adela Birova, Choča

  Byl jsem velmi spokojen s přístupem i s prací pracovníků přímo při stavbě domku. S domečkem jsme také velmi spokojeni, naprosto splňuje naše představy. Díky.

  Ján Gonda, Levice