Články

Naše stavby, které vám dělají radost

male zahradni stavby

Dřevěné stavby, ať už jsou to zahradní domky, altány, chatky, ale i garáže či přístřešky, představují všestranné doplňky do zahrady či na pozemek. Jsou skvělými pomocníky při zahradních pracích ale také ideálním místem k odpočinku a relaxaci.

Čo v článku nájdete:

Jejich výhody však při tomto nekončí, mají mnoho dalších benefitů, o kterých se přesvědčilo mnoho našich spokojených zákazníků. Podívejte se spolu s námi na dřevěné stavby, které se nám za uplynulý rok podařilo postavit.

Zahradní altán Nebraska

Tento dřevěný altán Nebraska se hodí jak do zahrad, tak na veřejná prostranství. V zahradě vynikne jako ideální prostor pro posezení a relax a na veřejných prostranstvích může sloužit jako místo k seskupování či přístřešek před nepříznivým počasím. Altán Nebraska je zároveň vkusný a elegantní, a to i díky ornamentům a zábradlí. Je dostupný ve více velikostech a jeho interiér poskytuje dostatek prostoru pro zahradní nábytek pro vytvoření si příjemného posezení na čerstvém vzduchu.

altán Nebraska 2 CZ

Dřevěná chata Dallas

Dřevěná chata Dallas je královna z řad všech postavených dřevěných staveb během letošního roku. Je to dvoupatrová chata, která se skvěle hodí jako víkendové či dovolenkové útočiště nebo i jako chata k pronájmu v rekreační oblasti. V jejím interiéru naleznete deset místností, z toho čtyři ložnice, dvě koupelny, šatna a obývací prostor s kuchyňským koutem. Letos jsme chatu Dallas stavěli na opravdu neobyčejném místě s nádherným výhledem. Vždyť posuďte sami, tady je několik fotek z její realizace:

chata Dallas CZ
chata Dallas 2 CZ
chata Dallas 3 CZ
chata Dallas 5 CZ
chata Dallas 6 CZ

Tip: Věděli jste, že dřevěné chaty z naší nabídky lze využívat i k trvalému bydlení? Jak na to? Přečtěte si v tomto našem článku.

Zahradní altán Buffalo

Spokojenou majitelku si letos našel i zahradní altán Buffalo. Díky jeho elegantnímu a nadčasovému vzhledu se hodí do jakékoli zahrady. Dá se využívat jako místo k odpočinku a relaxaci, ale i ke stolování pod širým nebem na čerstvém vzduchu v příjemném prostředí zahrady. Těšíme se, že jsme mohli přispět ke splnění snu k životnímu jubileu manžela naší

zákaznice:

altánok Buffalo CZ
altánok Buffalo 2 CZ

Zahradní domek Santiago II

Jak se říká, klíče jsme předali i dalšímu zákazníkovi – spokojenému majiteli tohoto dřevěného domečku Santiago II. Domek Santiago II se skvěle hodí nejen jako zahradní domek, ale může sloužit i jako domeček pro hosty či menší chatka, ať už pro vás nebo i jako chata k pronájmu, například v rekreační oblasti.

Santiago II
santiago II front

Nahlédněte i do interiéru domečku:

santiago II interior
santiago II interior_2

Zahradní altán Montana

Altán Montana je další úspěšnou stavbou letošního roku. Hodí se nejen do zahrad, ale stejně tak i na veřejná prostranství, jako v tomto případě. Zahradní altán Montana působí mohutným dojmem a jeho 5metrový model dokáže pohodlně usadit až 20 osob. Hodí se jako místo k odpočinku či úkryt před nepříznivým počasím, například při nečekaných přeháňkách během procházky.

altán Montana CZ
altán Montana 2 CZ

Zahradní domek Santiago I

Z rodiny dřevěných staveb Santiago jsme letos postavili i zahradní domek Santiago I. Ten může sloužit jako chatka či domek na vlastním pozemku, ale také jako chaloupka k pronájmu v rekreačním středisku. Ve svém interiéru ukrývá tři místnosti. Nejčastěji se největší místnost využívá jako obývací místnost s kuchyňským koutem, která také poskytuje možnost přespání pro dvě osoby, jedna z menších místností jako ložnice a druhá jako koupelna se sprchovým koutem nebo odkládací prostor.

chatka Santiago I 2 CZ
chatka Santiago I CZ

Chatka Santiago I může ve finální verzi vypadat i takto:

chatka Santiago I 3 CZ

Minulý rok byl opravdu bohatý na dřevěné stavby. Máme velkou radost z toho, že jsme mohli přispět ke splnění snů mnoha z vás. Dřevěné stavby totiž nejsou jen obyčejnými stavbami – přinášejí harmonii do zahrad a pozemků a vytvářejí útulné a pohodlné místo k odpočinku a rekreaci. Ať už jsou to zahradě domky, altány nebo chatky, mohou se proměnit v jedinečné útočiště, na kterém si můžete vychutnávat váš volný čas či odpočívat po práci na zahrádce nebo se vydat na víkendový pobyt či dovolenou. My se už teď těšíme na celý letošní rok a na příležitosti plnit další zahradní přání. Pokud přemýšlíte nad dřevěnou stavbou, můžete se na nás kdykoli obrátit. Velice rádi vám s výběrem pomůžeme.

magazín další doporučeno

Radost z nákupu Další důvody
proč si vybrat nás

  • 3 letá záruka v ceně každého produktu
  • Ke každému produktu impregnat zdarma
  • Doprava zdarma na vybrané výrobky
  • Za každý prodaný produkt vysadíme 10 stromků
Záhradný Domček Pula

Velmi vyzdvihuji způsob komunikace. Rychlé reakce, vstřícnost, informování zákazníka o všem. Chlapi-montážníci byli milí, vstřícní, slušní. Super! Hodně zdaru Vám přeji!

Ján L

Skvělá komunikace, poradenství, rychlé jednání s firmou a výsledkem je nadherný altán, se kterým jsem nesmírně spokojená. Děkuji a MůjAltan vřele doporučuji!

Terézia Šoltésová, Rokycany

Výborná robota, velmi slušná trojice pracovníků a za 8 hodin byla tato chatka postavena. Jednoznačně nás překvapili vysokou úrovní své práce. Doporučujeme!

Zuzana a Maroš Oravcoví, Košice

Naše škola využila služeb firmy Můj Altán a musíme ji pochválit za kvalitně odvedenou práci. Žáci a učitelé mohou altán využívat bez obav o své zdraví. Děkujeme a vřele doporučujeme dalším zájemcům ☺

Mgr. Daniela Ďurkovská, Bratislava Riaditeľka ZŠ Sokolíkova

Výborná komunikace při objednávce. S montáží jsme byli spokojeni, cena odpovídá kvalitě. Domeček splnil naše očekávání, určitě doporučuji ostatním.

Peter Sirotnak, Veľký Šariš

Profesionální přístup, rychlá odpověď, dobré služby, zboží splnilo očekávání na 100%. Doporučuji.

Matúš Hovanec, Dovalovo

Zahradní altán byl již delší dobu naším snem, proto jsme velmi spokojeni s kvalitou, termínem dodání a montáží od této společnosti. Velice děkujeme za kvalitně provedenou práci

Michal Lacko, Stará Kremnička

Maximální spokojenost s komunikací. Vybavení a termín dodání byl dokonce kratší, než bylo dohodnuto a úplně top byla práce dvou chlapů na stavbě samotného domku - z naší strany naprostá spokojenost. Děkujeme!

Adela Birova, Choča

Byl jsem velmi spokojen s přístupem i s prací pracovníků přímo při stavbě domku. S domečkem jsme také velmi spokojeni, naprosto splňuje naše představy. Díky.

Ján Gonda, Levice